Ekstraklasa U18

Trzynastą kolejkę rozpoczynamy od starcia lidera Kamionka Death Squad z beniaminkiem Widzew Łódź. Do przerwy zgodnie z przewidywaniami 1-0 prowadziła ekipa menadżera el-ronino. Jednak po zmianę stron do głosu doszła drużyna z Łodzi, która dobrą dyspozycję udokumentowała bramką w końcówce spotkania dającą cenny punkt.
Potknięcię zanotował również wicelider. Zespół FC Bonin dość nie oczekiwanie przegrał 3-1 z ekipą Szczakowianki. Podopieczni menadżera sirmarcus kończyli mecz w 9.
Punkty natomiast zdobywa trzecia drużyna obecnych rozgrywek. Szembory SSA do przerwy prowadziły z ekipą FC Torpedo Dabrowa 4-0. Jednak w drugiej połówce meczu zdecydowanie lepsi byli podopieczni menadżera cywil1468, którym udało się odrobić 3 bramki. Niestety zabrakło czasu na strzelenie bramki wyrównującej.
Wysokie zwycięstwo 6-1 notują zawodnicy klubu Fedaykins w pojedynku z ostatnim w tabeli Gosharp f.c..
W starciu beniaminków odrobinę lepiej zaprezentowali się podopieczni menadżera agatonik. CoffeeEveryMorning SALE skromnie 2-1 pokonał Detformis.
Ostatnie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. QxQ Torun zremisowało 1-1 z drużyną Forfiter.

13 kolejka:
FC Torpedo Dabrowa (3 - 4) Szembory SSA
Gosharp f.c. (1 - 6) Fedaykins
Detformis (1 - 2) CoffeeEveryMorning SALE
QxQ Torun (1 - 1) Forfiter
FC Bonin (1 - 3) Szczakowianka
Widzew Łódź (1 - 1) Kamionka Death Squad


Czternastą kolejkę zaczynamy od starcia na szczycie tabeli. Kamionka Death Squad podejmował na własnym boisku ekipie FC Bonin. Sporą przewagę w tym meczu mieli zawodnicy lidera, którzy dość gładko wygrali 3-0. Dla zespołu FC Bonin to już trzecia porażka z rzędu skutkująca stratą pozycji na rzecz Fedaykins.
Ekipa menadżera muadeep awansuje w hierarchii ligowej dzięki wysokiemu zwycięstwu 6-2 nad FC Torpedo Dabrowa.
Punkty gubi również wicelider ekstraklasy u18 - Szembory SSA. Zespół menadżera pete54 przegrał w starciu z beniaminkiem Detformis.
Ważne punkty łapie także drużyna Szczakowianki, która po fatalnym początku spisuje się coraz lepiej i pnie w ligowej tabeli. Podopieczni menadżera djgrot pokonali QxQ Torun 1-0.
Natomiast kolejne porażki notują na swoim koncie dwie ostatnie drużyny zestawienia: Widzew Łódź oraz Gosharp f.c.. Obie ekipy okazały się gorsze w pojedynkach z odpowiednio Forfiter i CoffeeEveryMorning SALE.

14 kolejka:
Fedaykins (6 - 2) FC Torpedo Dabrowa
CoffeeEveryMorning SALE (2 - 1) Gosharp f.c.
Szembory SSA (2 - 3) Detformis
Szczakowianka (1 - 0) QxQ Torun
Kamionka Death Squad (3 - 0) FC Bonin
Forfiter (3 - 2) Widzew Łódź


Tabela po 14 kolejkach: