Ekstraklasa U21

Trzynastą kolejkę zaczynamy od pojedynku dwóch bardzo silnych ekip: Szembory SSA oraz Nightmare. Spotkanie okrzyknięte hitem kolejki na pewno nie rozczarowało. Były wielkie emocje i walka na całego. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Nightmare 4-3.
Potknięcie wicelidera wykorzystała drużyna AKS Kozienice, która po dość pewnym zwycięstwie 3-0 z bianconeri - PŁOCK - zbliżyła się na dwa punkty do ekipy menadżera pete54.
Wysokie zwycięstwo odnotowuje wicemistrz z poprzedniego sezonu ◇VSC◆™ fc BaRtKóW Nowy, który pokonuje Wielkie Nieporozumienie 6-0.
Po trzy punkty w tej kolejce sięgnął jeszcze jeden zespół - Spójnia Zielona Góra. W ramach sprostowania punkty dostaje raczej na tacy po kolejnym walkowerze drużyny Zagorzyn.
Pozostałe dwa spotkania zakończyły się podziałem punktów. Genialne Żółwie Mysłowice remisują 1-1 z FC Pyrokezi, a mecz ekip CoffeeEveryMorning SALE i Kernsdorf SSA kończy się wynikiem 2-2.

13 kolejka:
Genialne Żółwie Mysłowice (1 - 1) FC Pyrokezi
AKS Kozienice (3 - 0) bianconeri - PŁOCK -
Szembory SSA (3 - 4) Nightmare
CoffeeEveryMorning SALE (2 - 2) Kernsdorf SSA
Wielkie Nieporozumienie (0 - 6) ◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy
Zagorzyn (0 - 5) Spójnia Zielona Góra


Czternasta kolejka obfitowała pod względem ilości bramek - padło ich w 6 meczach aż 32.
Najwięcej, bo 13 zobaczyli widzowie na meczu Spójni Zielona Góra z Wielkim Nieporozumieniem. Spotkanie było bardzo jednostronne, a wszystkie bramki zapisali sobie zawodnicy lidera tabeli.
Pięć bramek padło w spotkaniu Nightmare z AKS Kozienice. Taki rezultat to efekt interwencji sędziego, który wyrzucił z boiska w końcówce spotkania obrońcę Nigthmare. Osłabiony zespół menadżera nightmare dał sobie wbić w ostatnich 20 minutach 3 gole i przegrał 1-4.
Pięć bramek zapisali sobie również zawodnicy klubu Kernsdorf SSA. Są to jednak tylko i wyłącznie umowne gole, ponieważ Zagorzyn oddał po raz kolejny mecz walkowerem.
Wynikami 4-0 zakończyły się dwa spotkania. Zespół Szembory SSA bez większych problemów pokonał FC Pyrokezi. W tym przypadku również namieszał sędzia usuwając zawodnika menadżera gpyrka. Natomiast drugim spotkaniem z cztero bramkowym rezultatem było spotkanie CoffeeEveryMorning SALE i ◇VSC◆™ fc BaRtKóW Nowy. Jak nietrudno się domyślić trzy punkty zanotowali podopieczni menadżera agatonik.
Ostatni pojedynek czternastej kolejki miał najbardziej wyrównany charakter. Naprzeciw siebie stanęły jedenastki bianconeri - PŁOCK - i Genialne Żółwie Mysłowice. Po zaciętej walce o bramkę lepsi okazali się goście z Mysłowic, którzy zdobywają cenne trzy punkty.

14 kolejka:
bianconeri - PŁOCK - (0 - 1) Genialne Żółwie Mysłowice
Nightmare (1 - 4) AKS Kozienice
FC Pyrokezi (0 - 4) Szembory SSA
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (0 - 4) CoffeeEveryMorning SALE
Spójnia Zielona Góra (13 - 0) Wielkie Nieporozumienie
Kernsdorf SSA (5 - 0) Zagorzyn


Tabela po 14 kolejkach: