Transfery


Isaiah Betancourt – to 36 letni obrońca. Zawodnik ma za sobą długą reprezentacyjną drogę w Trynidadzie i Tobago gdzie prezentował się bardzo dobrze na tle swoich kolegów. Niestety wiek i umiejętności nie pozwalają już mu na grę na najwyższym poziomie, co też jest spowodowane pozbyciem się piłkarza z drużyny. Jest to jeden z tańszych zakupów reprezentanta kraju, a cena wyniosła jedyne 40 443 EUR. Kwota bardzo niska, także odpowiednia jeśli ktoś chciałby pozyskać reprezentanta do swojej drużyny.

Roman Wolniewicz – to 28 letni obrońca. Nasz rodak jest jednym z droższych Polaków w ostatnim czasie, i dlatego znalazł się w artykule. Przejawia się niesamowitym odbiorem, co sieje popłoch w linii ofensywnej przeciwników. Jest stabilnym, szybkim obrońcom który jest ostoją defensywy i nie jeden manager chciałby go w swoich szeregach.
Kwota 2 000 000 EUR wydaje się trochę przepłaconą mimo tego, że na naszym rynku brakuje zawodników naszej narodowości.

Bayhan Bucak – to 27 letni obrońca. Można go porównać do naszego rodak wyżej, lecz minimalnie przegrywa jeśli chodzi o umiejętności, lecz jest rok młodszy. Wysoka umiejętność odbioru piłki ukazuje jego wysoką perspektywę jaką pokazuje w linii defensywnej.
Zawodnik bliski uzyskania obywatelstwa francuskiego, przenosi się do Niemiec gdzie będzie reprezentował barwy pierwszoligowca. Kwota 2 310 001 EUR, była jedną z dwóch ofert złożonych za piłkarza, co pokazuje że nie był wart tych pieniędzy, ale niemiecki manager postanowił jednak wydać te pieniądze na tego piłkarza.

Alexandru Iuga – to 26 letni pomocnik/napastnik. Alex przejawia umiejętności gry zarówno w środku pola jak i na tzw. „szpicy” w zespole. Wysokie i wyrównane umiejętności sprawiają że staje się naprawdę wartościowym piłkarze i robi różnicę na boisku. Klub zainkasował za Niego bagatela 2 700 000 EUR co było jedyną ofertą za Niego. Nad ceną można dyskutować, lecz Ja bym nie wyłożył tych pieniędzy za tego zawodnika.

Denis Biermans – to 25 letni obrońca. Piłkarz stał się ostatnio najbardziej rozchwytywanym zawodnikiem na Tl’u. Wiele klubów miało chrapkę na tego jeszcze prosperującego non stop gracza reprezentacji Belgii. Piłkarz będzie grał w belgijskim drugoligowcu, który sprowadził go za rekordową cenę ostatniego czasu 5 099 708 EUR. Cena abstrakcyjna co do umiejętności lecz zdarzają się ludzie którzy lubią wydawać klubową kasę na reprezentacyjnych piłkarzy.

Carlos Ramone – to 33 letni obrońca/pomocnik. Piłkarz niezwykle posiadający umiejętności kreowania akcji jak i ich przejmowania. Wysokie umiejętności pozwalają mu na dobrą grę w linii pomocy jak i obrony. Człowiek który zna swoje miejsce na boisku, lecz chętnie pomaga swoim mniej doświadczonym kolegom z klubu. Kwota 1 581 083 EUR wydaje się odpowiednia jeśli ten piłkarz ma przed sobą więcej niżeli 1,5 sezonu gry.

Mannuel Folgar – to 32 letni napastnik. Mimo iż posiada wysokie umiejętności gry w linii ataku, w zespole również kreuję grę, co pozwala drużynie na wiele wariantów rozwiązywania akcji. Jego gra została zauważona i zawodnik obecnie jest reprezentantem swojego kraju. Ciekawe czy forma z meczów Kolumbii przeniesie się do nowego klubu.
Kwota 1 818 700 EUR jest odpowiednia, i tylko miejmy nadzieje, że w następnym sezonie zawodnik nie postanowi przejść na piłkarską emeryturę.

Rene Villand – to kolejny reprezentant kraju. Ten 29 letni pomocnik jest wielką ostoją swojej drużyny narodowej jak i klubowej. Trudno zrozumieć dlaczego manager postanowił go sprzedać. Kwota 3 360 001 EUR jest odpowiednią ceną za umiejętności tego piłkarza jak również Jego wiek. Ma przed sobą jeszcze kilka sezonów dobrego grania na wysokim poziomie.

Mateusz Szotek – to 29 letni pomocnik. Bardzo dobry piłkarz, umiejętnościami przypominający wyżej wymienionego reprezentanta Estonii. Mateusz w ostatnim czasie nie mógł dogadać się z managerem, gdyż temu nie podobała się obecna gra jaką prezentował piłkarz. Koniec końców rozmowy zakończyły się transferem. Klub zainkasował przy tej transakcji 3 817 010 EUR co jest odpowiednią kwotą za umiejętności wyżej prezentowane.

Silvestre Cordarell – to 30 letni obrońca. Zawodnik niezwykle uzdolniony na motorynce co stanowi o jego sile. Jest to jego największy atut i umiejętności które podnoszą jego wartość. Mimo tego bardzo dobrze radzi sobie w linii obronnej. A cena 1 795 868 EUR nie jest przesadzoną za ten transfer.