ekstraklasa U-23

Ekstraklasa U-23 - 14. kolejka

Zapraszam do przeczytania podsumowania 14. kolejki Ekstraklasy U-23.

Najger na drugie, adikol nadal na prowadzeniu, niesamowity finekk:

Dlaczego niesamowity? Ano dlatego, że wygrywa już 5 mecz z rzędu. W kolejce 14, jego ofiarą był niebyle kto, bo wice-lider, Mafia Koniaka. Mogilska wygrała na wyjeździe 2-1 i jest już na 8, bezpiecznej pozycji. Mafia jednak zagrała ten mecz minimalnie lepiej, ale nie wykorzystała swoich okazji. Przez tę porażkę, k0niak spada na 3. miejsce w tabeli. Co gorsza, gola na 1-2 tracił w 90. minucie...
Potknięcie Mafii, wykorzystał goniący go najger i jego podopieczni - Achromatyczni Zwoleń. Drużyna ta na wyjeździe grała z Myszewo Academy U21. I wygrała pewnie 5-2, bo była po prostu stroną lepszą. Achromatyczni mają na koncie dzięki temu faktowi 33 "oczka" i, jak mówiłem, jest na 2. pozycji w tabeli, tracąc do prowadzącego klubu - KP Opel Kamień, dwa punkciki.
Stało się tak, bowiem adikol516 wygrał kolejny mecz - tym razem z 9-tym OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (5-0). Opel w następnej kolejce, grać będzie z Bandysie SA, a Achromatyczni z Mogilska CF i tutaj niespodzianka (kolejna), może mieć miejsce.
4. miejsce i 6 punktów straty do podium, zajmuje ekipa Spójnii Zielona Góra. Drużyna menadżera promo83 wygrała 11-0 z ostatnim Zagorzynem na wyjeździe, a 9 bramek strzelił Aleksander Kossakowski. Zagorzyn nie ma już szans na utrzymanie.
FC Pyrokezi, podrażnione ostatnimi słabymi meczami, chciało się zrewanżować i wygrać z Goral Zywiec, 10-tą drużyną ligi. Cel się ziścił, gospodarze wygrali 2-1. Jest to wynik jak najbardziej zasłużony. Pyrokezi jest na 5. pozycji (24 punktów). Goral natomiast przegrywa już 5 mecz z rzędu i ma na swoim koncie zaledwie 12 punktów.
Bandysie SA miały szansę na "wskoczenie" na 4. miejsce w tabeli. Warunek był jeden - pokonać na wyjeździe Błękitny Grom. Cały mecz jednak od początku do końca, kontrolowali gospodarze, którzy wygrali 3-2 i do swoich rywali z meczu, tracą 5 "oczek". Bandysie są na 6. lokacie, bowiem Pyrokezi swoje spotkanie wygrało.

Wyniki i tabela po 14. kolejkach:


Pozdrawiam!
patryk6527