młodzieżowe transfery

U23
(sezony 24-25)


Dawno nie było w TZ żadnego konkursu. W związku z tym chciałbym jeden ogłosić. Kto da radę przeczytać imię i nazwisko tego gracza bez zająknięcia dostanie ode mnie talon na parówki z cielęciną, oraz buziaka! Mówiąc poważnie zawodnik ten wygląda imponująco bez informacji o blokach. Gdy do tych umiejętności dochodzi możliwość trenowania przeglądu robi się jeszcze bardziej niesamowicie.


Sześć milionów dwieście sześćdziesiąt pięć tysięcy trzysta dwadzieścia trzy euro. Tyle pieniędzy trzeba wydać by kupić sobie obrońcę z trzema maksymalnie rozwiniętymi umiejętnościami i jednej której niewiele zabrakło. Klub którego wychowankiem jest Gert musiał odprowadzić 1 079 403 euro podatku. To więcej niż znaczna część czytelników miała na swoim koncie. Jak widzicie dobrze jest wychowywać dobrych graczy (jestem mistrzem pointy).


Gdy ktoś zobaczy takiego gracza jak opisywany wcześniej Fristedt to ciężko go zadowolić. Niestety naszemu rodakowi przypadł los bycia opisywanym zaraz po tym galaktycznym Szwedzie. Choć na jego obronę można znaleźć więcej kulek w doświadczeniu i formie. Marne pocieszenie.


Isaac pochodzi z Żydowskiej rodziny. Jego przodkowie mieszkali w Reichu. Niestety pewien smutny pan z wąsikiem zaczął cuda z zamienianiem ludzi w mydło i przodkowie Rufio’a musieli wyjechać do Argentyny. Z pewną dozą czarnego humoru mogę stwierdzić, że gdyby nie antysemityzm właściciel polskiego klubu FC ŻNIWNA z div5 niemiałby takiego wszechstronnego młodego zawodnika.


Mogący ćwiczyć szybkość obrońca/defensywny pomocnik jest jednym ze słabszych opisywanych zawodników. Mimo to uważam, że gdy wbije piłkę w szybkości nie będzie już taki słaby jak nam się teraz wydaje.


Janusz to przeciętny człowiek z twarzy podobny zupełnie do nikogo. Mogący ćwiczyć przegląd obrońca z 24 sezonu zdołał jednak przekonać do siebie mających grube portfele właścicieli klubów i dziś może sobie żyć jak pączek w maśle. Pozazdrościć.


Gdy Holger był adeptem w zespołach juniorskich wiązano z nim całkiem spore nadzieje. Udało się mu wykształcić imponującą motorykę, budzący podziw strzał. Niestety pewnego razu nadeszła pora na panowanie i mina trenerom zrzedła. To złote dziecko zablokowało się na 6@! Na jego szczęście mimo tej skazy ciągle jest pożądany przez menadżerów, którzy są w stanie wydać za niego miliony euro.

U21
(sezony 26-28)


Fajny skrzydłowy, prawda? Zasadniczo to przyszły skrzydłowy ale i tak całkiem fajny, w dodatku trenuje kondycje i podania górą, więc kwota jest zasadniczo dobra.


Wielu podobnych napastników już pokazywałem, ten oprócz podań dołem się od nich niczym nie wyróżnia. Cena jest wg mnie bardzo dobra.


Ahh ta szybkość psuje nieco obraz tego Chińskiego gracza. Niby był wystawiony bez wykresu ale chyba nikt nie przypuszcza że szybkość jest zielona. Ale owy napastnik i tak może być zabójczo groźnym napastnikiem za sprawą kondycji, strzału i panowania. Cena jest ok.


Mieszko, Mieszko nasz koleżko trenuje motorykę i ponowanie. Cena dość ryzykowna, ale zapewne tak wysoka za sprawą „dychy” w odbiorze.


Kolejny fajny napastnik. Cena wg mnie jest bardzo ok, ale z Pawłem chyba jest coś nie tak, ponieważ znowu pojawił się na lt, za niemal identyczną kwotę. Zakładam że jego właściciel liczył na zieloną kondycję, niestety zawiódł się.


Czas na ucztę dla naszych oczu, oto reprezentant U-21 Chin, trenujący szybkość i panowanie. Zawodnik super, cena nie, jest stanowczo za wysoka.
hussar025&fff1166