typer ekstraklasy

Typer Ekstraklasy - podsumowanie:

16 kolejka:
Średnia kolejki wyniosła 4,57, ale typerzy osiągnęli skrajne rezultaty - od 1 do 9 punktów. Tym najwyższym wynikiem popisała się czwórka managerów: sieko (26 pkt w ostatnich trzech kolejkach!), pigwa (obaj panowie umiejscowili się tuż za pierwszą dziesiątkę w klasyfikacji generalnej), ratfixx (trzecie podium kolejki z rzędu, niebywałe!) oraz tomaszewsky.
Słabszą dyspozycję czołówki wykorzystał donandres, który zdobywając 8 pkt przesunął się z 9 na 5 miejsce. Na najniższy stopień podium powrócił patryk6527.
Patrząc na ostatnie dokonania liderującej dwójki można by pomyśleć, że typują identycznie. Nic bardziej mylnego, walka między nimi jest po prostu niezwykle zacięta i jak do tej pory nikt nie potrafi ich dogonić.

17 kolejka:
Doczekaliśmy się małego przełomu w klasyfikacji generalnej. Dotychczasowy wicelider l_viu złapał zadyszkę i wypadł poza podium. Wszystko wskazywało na to, że corsarz75 zdecydowanie odłączy się od reszty stawki. I tak by się stało, gdyby nie kapitalne typowanie w wykonaniu donandres. 6 poprawnych oraz 2 idealne typy dały mu 10 pkt + 1 bonusowy oraz oczywiście tytuł Typera Kolejki. Tym samym donandres, który przed 16 kolejką zajmował 9 miejsce z aż 11punktową stratą do lidera, zniwelował ją do zaledwie 2 oczek i zajął pozycję wicelidera.
Znakomicie w tej rundzie spisali się również malytom i sangovic, którzy dzięki 9 zdobytym punktom awansowali do pierwszej szesnastki.

Kolejna odsłona Typera Ekstraklasy wkracza w decydującą fazę, do końca pozostało już tylko 5 kolejek. Nie jest jednak za późno na włączenie się do zabawy - zainteresowanych zapraszam na forum Rozmowy MZ.
Klasyfikacja generalna znajduje się TUTAJ.
master789