Ekstraklasa U18

Ekstraklasa U18 - kolejka 15 i 16


Piętnastą kolejkę rozpoczynamy od meczu lidera. Drużyna Kamionki Death Squad podejmowała na wyjeździe QxQ Torun. Mecz stał na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Nieznacznie lepsi okazali się zawodnicy menadżera el-ronino, którzy zwyciężyli 3-1.
Okazałą wygraną odnotowali świetnie spisujący się kopacze klubu Szczakowianka. Podopieczni menadżera djgrot są w chwili obecnej zespołem z największą passą zwycięstw z rzędu. Kolejną drużyną, która nie była w stanie sprostać Szczakowiance był Forfiter.
W kolejnym pojedynku padł remis. Punktami podzieliły się ekipy FC Bonin oraz Widzew Łódź. Mimo, że znaczną przewagę w ciągu całego meczu mieli podopieczni menadżera seba_83 to bramkę na wagę jednego punktu udało się im strzelić dopiero w 90 minucie.
Pozostałe trzy spotkania zakończyły się wynikami 1-2. Najciekawiej zapowiadającym się pojedynkiem było starcie wicelidera Szembory SSA z ekipą Fedaykins. Więcej sytuacji strzeleckich mieli podopieczni menadżera muadeep, ale to zawodnicy pete54 byli skuteczniejsi i zgarnęli całą pulę. Wygrane w takim stosunku bramkowym odnotowali również CoffeeEveryMorning SALE oraz Detformis, pokonując odpowiednio FC Torpedo Dabrowa i Gosharp f.c..

15 kolejka:
Fedaykins (1 - 2) Szembory SSA
FC Torpedo Dabrowa (1 - 2) CoffeeEveryMorning SALE
Gosharp f.c. (1 - 2) Detformis
Szczakowianka (5 - 0) Forfiter
QxQ Torun (1 - 3) Kamionka Death Squad
FC Bonin (2 - 2) Widzew Łódź


Szesnastą kolejkę rozpoczynamy od dwóch sporych niespodzianek w czubie tabeli.
Lider Kamionka Squad Death wyraźnie uległ będącej w pędzie drużynie Szczakowianki 4-1. Mecz był dosyć wyrównany, ale dużo skuteczniejsi byli podopieczni menadżera djgrot.
Podobnie wicelider Szembory SSA, nie wykorzystał potknięcia lidera i również poległ w boju z ostatnią ekipą tabeli Gosharp f.c.. W tym przypadku wynik spotkania w 100% odzwierciedlał sytuację na boisku. Tego dnia dużo lepsi byli podopieczni gosharpwp, którzy zwyciężyli 3-2.
Identycznym rezultatem zakończyło się spotkanie pomiędzy zespołami CoffeeEveryMorning SALE i Fedaykins. Pomimo bramki samobójczej trzy punkty dopisali do swojego konta zawodnicy menadżera agatonik.
Pewne zwycięstwo zanotowała również ekipa Widzew Łódź. Bardzo mocna dominacja w meczu i cztery trafienia do siatki rywala sprawiły, że spotkanie z QxQ Torun było bardzo jednostronnym widowiskiem.
Cenne trzy punkty zdobywają zawodnicy klubu FC Bonin. Mimo sporo lepszych statystyk i przewagi jednego zawodnika na boisku podopieczni menadżera sirmarcus długo męczyli się z zespołem Forfiter. Dopiero dwie bramki w końcówce spotkania przyniosły komplet punktów ekipie FC Bonin.
W ostatnim meczu kolejki zmierzyły się drużyny Detformis i FC Torpedo Dabrowa. Spotkanie było bardzo mało emocjonujące. Walka toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Ostatecznie żadnej z ekip nie udało się trafić do bramki rywala i pojedynek zakończył się wynikiem 0-0.

16 kolejka:
Szembory SSA (2 - 3) Gosharp f.c.
CoffeeEveryMorning SALE (3 - 2) Fedaykins
Detformis (0 - 0) FC Torpedo Dabrowa
Forfiter (1 - 2) FC Bonin
Kamionka Death Squad (1 - 4) Szczakowianka
Widzew Łódź (4 - 0) QxQ Torun


Tabela po 16 kolejkach: