młodzieżowe transfery

U23
(sezony 24-25)


Zhānglèkūn (taką pisownię w alfabecie łacińskim podaje Google Translate) to gracz wielkiego formatu. Do tej pory grał w Arabia Football Academy, jednak surowe prawu szariatu panujące w Arabii Saudyjskiej skutecznie odstraszyło gracza noszącego irokeza od dalszego pobierania wypłaty w petrodolarach. Dwudziestotrzy letni gracz może ćwiczyć jeszcze przegląd i podania dołem.


Ferman to istny wstydniś. Pomimo galaktycznej szybkości i całkiem ciekawych innych umiejętnościach boi się krytyki. Z tego względu gdy był mały występował z papierową torbą na głowie. Dzięki wycięciom na oczy widział całkiem sporo. Pewnego dnia podczas oglądania festiwalu Eurowizji zaważył ciekawe maski zespołu Lordi. Postanowił, że od tego czasu będzie ubierał równie szykowne nakrycia. Niestety nie mógł się tak prezentować na liście transferowej, więc na jego życzenie pokazuję screena z niezaładowanym wyglądem.


Geleu to obrońca z 25 sezonu, który może ćwiczyć panowanie. Możliwość gry jeszcze jednego sezonu w rozgrywkach U23 to wystarczająco dużo by taki zawodnik mógł zejść z listy transferowej za ponad milion euro. Co ciekawe poprzedni właściciel tego zawodnika stracił na nim niecałe 100 tysięcy, choć kupił go jedynie 3 miesiące przed opisywanym w tym numerze transferem.


Gdy Ksawery był młodzieniaszkiem nikt nie myślał, że stanie się ciekawym graczem. Nawet jego początki w futbolu były nietypowe. Jako piętnastoletni chłopiec kupił na odpustowych kramach los. Liczył, że wygra coś w stylu świnki skarbonki. Jednak za pięć zloty wylosował miejsce w szkółce lokalnego zespołu piłkarskiego. Ponieważ rodzice wychowali go tak, żeby nic nie marnował skorzystał z okazji i poszedł na trening. Bez większego przekonania uczęszczał na zajęcia i nagle pewnego razu zauważył, że jest jednym z lepszych graczy! Zaczął się więc przykładać do treningów i efekty tego widzimy teraz. Iście Hollywoodzka historia.


O Holender! Johan to napastnik rodem z bajki. Bajki w której w rolę księżniczki wciela się ten oto gracz a w rolę księcia klub【AC】战神归来之无敌战狼. Zła macocha - Indan FC kupił(a) tego gracza w lipcu 2012 roku za 800 tysięcy. Po ponad roku sprzedał go za kwotę 6,25 raza większą! Gratuluję!


Zachariasz żądając odejścia z argentyńskiego klubu miał nadzieję, że będzie miał szansę znów zobaczyć piękne krajobrazy swojej ojczyzny. Ku jego niezadowoleniu do porozumienia z klubem Zapala AFC doszedł Milan rodem z Brazylii. Perspektywa ćwiczenia przeglądu i odbioru u tego gracza odpowiednio zmotywowała latynoskiego menadżera to zadowolenia naszego rodaka wysoką pensją.

U21
(sezony 26-28)


Tak świetny napastnik nie gra w kadrze U-21 Brazylii? Być może selekcjoner stawia na doświadczenie graczy, a Albertino zostanie zauważony dopiero w następnym sezonie przez kolejnego selekcjonera? Pozostaje nam tylko gdybać. Wracając do transferu to cena jest minimalnie za wysoka.


Drugi opis i od razu reprezentant, jak widzicie jedziemy z grubej rury. Owy gracz trenuje jedynie panowanie, i to na jakieś 50%. Ten fakt powinien znacząco obniżyć jego cene, lecz o dziwo tak się nie stało. Kwota jest za wysoka.


Czyżby to brat słynnego Bartosza Kurka? Nie wiem, że tak powiem „dawno nie widziałem jego drzewa genealogicznego”. Wracając do transferu, cena jest ok. ale można tutaj polemizować.


Znów ten Paweł Abbott. Cena też jest bardzo podobna, no może troszke za wysoka.


Widzicie tą cenę?! Dla mnie bomba - reprezentant, główne skille wyćwiczone niemal na maxa, cena rewelacyjna biorąc pod uwagę ogólną drożyznę na rynku.


Ceną kolegi wyżej się zachwycałem (może przesadnie), a tutaj mamy cenę z kosmosu. No ok, rozumiem że 28 sezon i niezłe poboczne, ale do mnie to absolutnie nie przemawia.


Gracz z 27 sezonu z dość pokaźnym panowaniem biorąc pod uwagę że to obrońca. Cena na szczęście nie jest aż tak pokaźna, lecz mogła by być mniejsza.


Kolejny młodziutki obrońca. Ten jest nieco gorszy, lecz kwota jest dużo lepsza, kupujący zapewne też się cieszy bo zrobił niezły interes.


Flis trenuje tylko podanie górą, ale i tak ma niezłe poboczne. Cena jest dla mnie mega okazją oraz wielkim zaskoczeniem.


Rzadko pokazuję graczy naszej reprezentacji U-21 a więc postanowiłem zostawić go na koniec. Bramkarz z niebywałymi skillami pobocznymi, w dodatku trenuje grę na bramce, podanie górą i odbiór. Wiele bramkarzy których śmiało moglibyśmy nazwać „dziadkami” nie powstydziłoby się takimi pobocznymi. Suma transferu jest ok.
 
hussar025&fff1166