Transfery

Gilbert Paprotny – to 33 letni napastnik reprezentacji Polski. W ostatnim czasie stał się najbardziej pożądanym polskim piłkarzem na rynku transferowym. Ale czemu się dziwić, skoro jego umiejętności są na najwyższym światowym poziomie. Zawodnik prezentuję iście nieziemskie umiejętności jako snajper, i trudno się dziwić, że wszystkie zespoły w świecie Mz’ta chciałyby go mieć. Cena jaką trzeba było wyłożyć na Niego to aż 4 981 140 EUR, ale mimo wieku ktoś postanowił wyłożyć taką kwotę. Na pewno transfer nie przepłacony jeśli chodzi o umiejętności, druga sprawa jak długo On pogra jeszcze.

郑康 – to 32 letni napastnik. Zawodnik o niezwykle rozwiniętym strzale i bardzo dobrych umiejętnościach wytrzymałościowych zmienia barwy klubowe z powodów osobistych.
Cena wykupnego za tego piłkarza wyniosła 687 539 EUR co było jedyną ofertą za Niego.
Transfer przepłacony.
Kuzma Galuza – to 33 letni napastnik. Kolejny reprezentant kraju w zestawieniu z tego tygodnia tym razem z Białorusi. Piłkarz nie jest jakoś uzdolniony na umiejętności kondycji lecz jego obecność w kadrze narodowej sprawia że zainteresowanie Nim wzrasta.
Kwota 350 000 EUR nie jest jakoś wygórowana więc można przyjąć że się mieści w normach moralności, a taka kwota wystarczyła do pozyskania reprezentanta do swojej drużyny.

Ximun Frezje – to 30 letni pomocnik. Niezwykle wszechstronny i uzdolniony piłkarz. Mimo swojego wieku potrafi grac na bardzo wysokim, równym poziomie. Mimo braków w motorynce nadrabia zaległości w technice. Urugwajczyk jest wyceniany na ponad 1,1mln EUR, lecz jego cena transferowa wyniosła 1 399 962 EUR, co chyba odstraszyło potencjalnych kupców gdyż tylko jedna oferta wpłynęła za tego piłkarza. Niestety transfer przepłacony.
Christian Kilberg – to 27 letni napastnik. Szwed nie posiada wysokich umiejętności technicznych co niestety jest powodem do rozmyślań trenera nad wystawianiem tego piłkarza do meczu, tak więc postanowiono rozstać się z Nim wystawiając go na LT. Umiejętności na motorynce pomogły trochę podnieść cenę sprzedaży która wyniosła 611 381 EUR co myślę, że na obecny wiek piłkarza może minimalnie jest co cena zawyżona, lecz piłkarz jest tyle wart ile klub wyłoży na Niego pieniędzy.Lucas Koldo – to 27 letni obrońca/pomocnik. Piłkarz pochodzący z Argentyny wykazał się stabilnymi i równymi umiejętnościami w wyższej części jego „karty piłkarskiej”. Doświadczenie i forma pozwalają mu na grę na naprawdę solidnym poziomie lecz manager miał dość egoizmu ze strony piłkarza i postanowił go sprzedać. Cena 1 426 846 EUR jest trochę zawyżoną ceną ze względu na fakt jego nie najwyższych umiejętności technicznych które na pewno przydadzą się podczas nie jednego meczu.
Tomás Trigo – to 28 letni obrońca. Brazylijczyk jak to ma we krwi jest bardzo dobrze rozwinięty technicznie, co pozwala mu na swobodne poruszanie się z piłką po boisku.
Jest to pozytywna cecha, lecz mało przydatna na pozycji defensywnej, gdyż piłkarz non stop zabiera się z piłką pod środkową część boiska a czasami i dalej, gdzie zdarzają się mu straty i to jest najczęściej przyczyną utraty bramek jego drużyny. Manager postanowił pozbyć się tego piłkarza, a zainkasował przy tym 1 456 887 EUR, co na pewno ucieszy trenera gdyż jest to kwota nieco zawyżona(minimalnie).

Iwo Brysz – to 26 letni napastnik. Polak, który urodził się na Ukrainie przeniósł się po kilkunastu latach do ojczyzny swoich dziadków. Na tamtejszych boiskach w młodości uczył się techniki gry w piłkę co przynosi mu owoce ciężkiej pracy po latach.
Iwo jest dobrym, stabilnym piłkarzem a przez to cenionym w swoim klubie. Słaba sytuacja finansowa spowodowała ze klub pozbywa się najlepszego napastnika. Kwota 1 495 835 EUR w pełni rekompensuję stratę piłkarza, gdyż ceną wyższa o kilka set tysięcy od normy.

Bozkurt Yöner – to 26 letni obronca. Jak na swoją pozycję bardzo poprawne, wysokie umiejętności posiada piłkarz. Turek przejawia też dużą życzliwością a w meczach duchem fair play. Nowy klub cieszy się na pozyskanie w.w. piłkarza co pokrywa się z kwotą
1 736 440 EUR, która niestety jest zawyżoną ceną, za tego piłkarza.