typer ekstraklasy

Typer Ekstraklasy - podsumowanie

18 kolejka:
Typującym przydarzył się słabszy dzień. Najniższa średnia kolejki w tym sezonie (3,11) i mnóstwo 3-punktowych wyników złożyły się na to, że w klasyfikacji generalnej nie zanotowaliśmy prawie żadnych istotnych zmian. W pierwszej szesnastce migracje zaszły jedynie na miejscach 7-12 i były spowodowane głównie absencją lukasz87o, a także relatywnie dobrym występem dimx015789 oraz malytom. Zdobyte przez nich, a także bemo20 5 pkt wystarczyło, aby zostać wicetyperem kolejki. Najlepszy zaś, z jednym oczkiem więcej okazał się ralfi2, który jako jedyny (!) przewidział idealnie rezultat jednego z meczów. Miejmy nadzieję, że następne rundy przyniosą znacznie więcej emocji.

19 kolejka:
Więcej punktów, ale emocji wciąż jak na lekarstwo. Ścisła czołówka typuje przeciętnie i na podium znów zachowany został status quo. Znalazł się jednak wyjątek - harry84 doskonale przewidział wyniki dwóch meczów, dzięki temu uzyskał 7 pkt i zrównał się punktami z trzecim w tabeli patryk6527. Taki właśnie rezultat wystarczył do zdobycia tytułu Typera Kolejki - sztuka ta udała się także managerom: m3ti, aroos i pawel2322. Dwóm ostatnim należy się podwójne wyróżnienie, gdyż podwoili ów dorobek świetnie wykorzystując jokera.

Przewaga corsarz75 nad grupą pościgową od dłuższego czasu nie jest duża, ale wciąż się utrzymuje. Wydaje się, że na końcowy triumf szanse ma już tylko pierwsza piątka, czyli managerowie, którzy zdobyli już ponad 100 punktów. Najlepszy spośród tych, którzy w zanadrzu posiadają jokera - dimx015789 do lidera traci aż 10 oczek, więc aby włączyć się do walki o zwycięstwo, musiałby skorzystać z niego niemal perfekcyjnie.

Klasyfikacja generalna znajduje się TUTAJ.
master789