szczęśliwy numerek

Zapraszam do lektury przeglądu drużyn z div4.43 oraz wywiadu z managerem zespołu Rotterdam Tychy - modyhajdiW 19 kolejce zawodnicy drużyn z div4.43 strzelili łącznie 28 bramek.
Oto krótki przegląd tych drużyn:

Joker Team - aktywny zespół, prócz gry w lidze bierze udział w rozgrywkach U18, U21, U23. Przynależność klanowa bliżej nieokreślona, ale możliwe że gra w klanie, który nie rozsyła zaproszeń po KG. Skład to zawodnicy poniżej 30 roku życia, w tym liczni juniorzy. Spadkowicz z div3.15 - zapewne ze względu na odmładzanie zespołu.

KS MANHATAN - drużyna awansowała tu z div5.128, więc jak widać całkiem dobrze sobie radzi. Przynależność klanowa również bliżej nieokreślona. Skład to prawie sami seniorzy po 30 roku życia oraz grupa juniorów. Manager ma stosunkowo mało emerytur w swoim składzie, więc można sądzić że ma szczęście.

Murakami team Cracow - kolejna drużyna ze stosunkowo młodym składem i licznymi juniorami. Gra dla klanu Siebie Warci II. Jest to spadkowicz z div3.15.

Trzebochowa - w tym sezonie brak wzmocnień, jedynie liczni juniorzy. Skład to wyłącznie gracze poniżej 30 roku życia. Zespół ten gra w ligach U18, U21, U23. Reprezentuje VHC Elita i VHC U-21. A do tego gra w licznych pucharach i ligach towarzyskich. W poprzednim sezonie zajął 8 miejsce w tej div.

Szybcy i Wściekli - kolejna drużyna ze składem poniżej 30 roku życia. Obecnie jest po małej wyprzedaży. Ciekawostką jest, że w składzie gra niejaki Roman Cipa. Drużyna gra w ligach U21 i U23. W poprzednim sezonie zajęła 7 miejsce w tej div.

Myslowitz FC - drużyna grająca dla klanu Regiment Złotej Róży. W tym sezonie brak wzmocnień, w czerwcu odbyła się mała wyprzedaż składu. Obecny skład to gracze w różnym wieku, ze sporą ilością juniorów i wychowanków. W sezonie 46 zajęła 6 miejsce w tej div.

Rotterdam Tychy zespół managera modyhajdi, z którym wywiad znajdziecie w dalszej części tego artykułu. Dowiecie się z niego więcej o tym zespole oraz jego składzie. Zespół ten gra w barwach klanu Stumilowy Las Company. Awansował tu prosto z div5.128.

Chrobry Opole - małe sprzedaże, większe zakupy - tak można podsumować historię transferową tej drużyny. Mały młody skład, z jednym emerytem, który stanowi wyjątek. W sezonie 46 zajęła 4 miejsce w tej div.

Fc OSHI Sosnowiec Nieaktywny, zadłużony zespół, o czym świadczy odejście juniorów. W poprzednim sezonie zajął 2 miejsce, ale nie awansował.

Przyborow - zespół ze zróżnicowanym wiekowo składem, posiadający tylko dwóch juniorów. Awansował tu prosto z div5.129.

Piast CISOWA - zespół ten trochę kupuje, trochę sprzedaje, ale raczej za bardzo małe kwoty. Widać, że jego manager skupia się na juniorach i bardzo młodych seniorach. Gra dla DOMINATORZY v3. Awansował tu prosto z div5.127.

◄19A10►Moher United - zapewne niegdyś aktywna drużyna, obecnie jej aktywność jest ograniczona. Można przypuszczać, że grała kiedyś w klanie Awanturnicy 1910, ale już nie gra. Skład to bardzo młodzi zawodnicy, sporo jest juniorów. W poprzednim sezonie zajęła 5 miejsce w tej div.


Wywiad z modyhajdi

Witam. Na początek powiedz skąd jesteś i czym się zajmujesz w realu?
Witam,Nazywam się Maciek i mieszkam w Tychach na co dzień pracuję a w wolnych chwilach grywam w piłkę tą w realu jak i w wirtualnym świecie.

Jak trafiłeś na mz i czy jest to Twoje pierwsze podejście?
Tak jest to moje pierwsze podejście a trafiłem tu przez przypadek można powiedzieć. Kiedyś grając w inne gry przeglądarkowe natrafiłem właśnie na reklamę MZ z ciekawości się zalogowałem i tak mnie wciągnęło aż do dziś :)

Co uważasz za swój największy sukces w grze?
Za sukces uważam ostatni swój awans do div4.43.

Co sądzisz o swojej div4.43? Które drużyny uważasz za najgroźniejsze?
Celem moim przed sezonem było utrzymanie się w lidze z początku sezonu gdy zbyt dużo miałem na koncie przegranych pomyślałem sobie że to chyba jeszcze nie czas na mnie abym grał w div 4 ale na szczęście losy się odwróciły i mam szanse utrzymać swój początkowy cel. Moim zdaniem ta div. jest wyrównana. Bez wątpienia najgroźniejszą drużyną jest liderujący Joker Team ale i KS MANHATAN jak na beniaminka całą swoją postawą zasługuje jak najbardziej na drugą pozycje w tej divizji.

Czy div4.43 jest najwyższą dywizją w jakiej grałeś do tej pory?
Tak, jestem beniaminkiem tej div ale nie planuję tu długo zabawić moje cele są wyższe :)

Każda drużyna posiada swoje gwiazdy. Czy pokażesz nam swoje krótko je opisując?
Wybrałem trzech graczy na których opieram swoją grę: http://mzplayer.se/?id=0917212008
Aureliusz Penczkowski przyszedł do mnie gdzieś w połowie tego sezonu jestem zadowolony z tego gracza.
Kamalpreet Reel jest jednym z najdłużej grających piłkarzy w moim zespole. Dawniej w statystykach bywał najbrutalniejszym zawodnikiem mojej drużyny.
Gilbert Pryputnicki także jest w drużynie od niedawna. W nim opieram swoją grę na skrzydłach.

Ile najwięcej zapłaciłeś za pojedynczego gracza a ile zyskałeś najwięcej na pojedynczej sprzedaży?
Najwięcej zapłaciłem za opisanego wyżej Aureliusz Penczkowski 600 000E, a najwięcej zarobiłem na sprzedaży około 300 000E

Grasz dla klanu Stumilowy Las Corporation, co możesz powiedzieć o tym klanie?
Chłopaki są ze sobą bardzo zgrani, pomagają sobie nie tylko w sprawach MZ, to najbardziej mi się podoba w tym klanie.

Jak trafiłeś do tego klanu?
Pewnego razu grałem z jednym z członków tego klanu w pucharach który mi wysłał zaproszenie na KG.

Jeżeli miałbyś możliwość stania się członkiem CREW to co zmieniłbyś w MZ?
Nie zawsze zmiany są lepsze. hm no ale na początku bym dążył do ulepszenia sim-a.

Śledzisz poczynania kadry? Jeżeli tak to jak oceniasz naszą kadrę prowadzoną przez syfyscomesback?
Na naszą kadrę zerkam sporadycznie każdy trener ma swoją koncepcje która nie zawsze wychodzi powiem tak pół żartem pół serio że jest dużo lepiej niż nasza kadra w realu :)

Czytujesz TZ? Jeżeli tak to co o nim sądzisz i co byś w nim zmienił?
Oczywiście od czasu do czasu zerkam, ale raczej nic bym nie zmienił jest dobrze jak jest.

Jakiej drużynie lub drużynom kibicujesz w realu?
Od małego jestem przywiązany do mojej miejscowej drużyny GKS TYCHY.

Dziękuję za poświęcony czas. Ostatnia linijka jest dla Ciebie, możesz kogoś pozdrowić.
Dzięki, oczywiście pozdrawiam cały klan Stumilowy Las oraz czytelników TZ.