Ekstraklasa U21

Siedemnastą kolejkę rozpoczynamy od spotkania na szczycie. Mecz lidera z wiceliderem było zdecydowanie najciekawszym środowym pojedynkiem. Walkę zdecydowanie lepiej rozpoczęli zawodnicy mistrza kraju, którzy na przerwę schodzili z dwu bramkowym dorobkiem. W drugiej połowie w wyniku bezmyślnego zagrania jednego z obrońców sędzia podyktował rzut karny dla ekipy AKS Kozienice, a winowajcę wyrzucił z boiska. Osłabiony zespół z Zielonej Góry stracił w końcówce dwie bramki. Mecz zakończył się podziałem punktów.
Sytuację wykorzystała drużyna Szembory SSA, która dzięki zwycięstwu 3-2 nad CoffeeEveryMorning SALE awansowała na drugie miejsce w tabeli. Ekipa pete54 całą druga połowę grała w dziesiątkę po wykluczeniu jednego z obrońców.
Ciekawe spotkanie odbyło się pomiędzy drużynami Nightmare i ◇VSC◆™ fc BaRtKóW Nowy. Powracająca do wysokiej dyspozycji ekipa wicemistrza kraju po bardzo zaciętym boju uległa Nigthmare 3-5.
Równie zacięty pojedynek miał miejsce w meczu Genialnych Żółwi Mysłowice z Kernsdorf SSA. Ostatecznie padł wynik remisowy. Obie drużyny muszą się podzielić punktami, co z pewnością nie satysfakcjonuje żadnej z nich.
Wysokie zwycięstwo 12-0 zanotowali podopieczni menadżera gpyrka. Grający w kratkę zespół FC Pyrokezi pokonał spadkowicza Wielkie Nieporozumienie.
W ostatnim spotkaniu tradycyjnie walkower ekipy Zagorzyn na rzecz bianconeri - PŁOCK -. Trzy punkty dla podopiecznych menadżera soul17 dają teoretyczne szanse na utrzymanie ekstraklasowego bytu.

17 kolejka:
Genialne Żółwie Mysłowice (3 - 3) Kernsdorf SSA
FC Pyrokezi (12 - 0) Wielkie Nieporozumienie
AKS Kozienice (2 - 2) Spójnia Zielona Góra
Nightmare (5 - 3) ◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy
bianconeri - PŁOCK - (5 - 0) Zagorzyn
Szembory SSA (3 - 2) CoffeeEveryMorning SALE


Osiemnastą kolejką rozpoczynamy od starcia Spójni Zielona Góra z FC Pyrokezi. Dominacja mistrza Polski była bez dyskusyjna. Nie dziwi więc i wygrana 4-1.
Wicelider nie pozwala oddalić się drużynie z Zielonej Góry. Szembory SSA wygrywają 2-1 z Kernsdorf SSA, dzięki czemu utrzymują dwu punktową stratę do pierwszej pozycji.
Trzeci AKS Kozienice traci punkty. Ekipa menadżera fenikss123 niespodziewanie przegrywa 2-1 z powracającą z za światów drużyną ◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy. Dla wicemistrza trzy punkty pozostawiają mu teoretyczne szanse utrzymania się w lidze.
Punkty zaczyna zbierać również dziewiąta drużyna ekstraklasy bianconeri - PŁOCK -. Ekipa menadżera soul17 dopisuje punkcik do swojego dorobku po starciu z CoffeeEveryMorning SALE. Jednak do bezpiecznego miejsca traci jeszcze aż 6 punktów.
Trzy punkty na zespole Wielkie Nieporozumienie inkasują Genialne Żółwie Mysłowice. Wynik 5-0 nie jest jednak rekordowym w starciu z tą drużyną.
Ostatnie spotkanie jak zwykle kończy się walkowerem. Nigthmare zdobywają darmowe trzy punkty.

18 kolejka:
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (2 - 1) AKS Kozienice
Zagorzyn (0 - 5) Nightmare
CoffeeEveryMorning SALE (2 - 2) bianconeri - PŁOCK -
Kernsdorf SSA (1 - 2) Szembory SSA
Wielkie Nieporozumienie (0 - 5) Genialne Żółwie Mysłowice
Spójnia Zielona Góra (4 - 1) FC Pyrokezi

Tabela po 18 kolejkach: