Transfery
Ximenes Seoane – to 35 letni napastnik. Zawodnik reprezentacji Ekwadoru mimo dość podeszłego wieku nadal prezentuję się naprawdę na wysokim poziomie. Jedyne braki widać na szybkości ale to jest spowodowane już wiekiem pod emerytalnym dla tego zawodnika.
Cena za reprezentanta wyniosła 445 890 EUR i nie jest to jakaś wygórowana cena a minimum sezon może pograć na bardzo przyzwoitym poziomie.

Mārcis Jecie – to 33 letni napastnik. Piłkarz reprezentacji Łotwy mimo iż świetnie prezentuję się na pozycji typowego napastnika posiada również umiejętności rozgrywania piłki jak i jej przechwytu. Kompletny zawodnik który byłby wzmocnieniem każdej liczącej się drużyny zmienił klub który wyłożył na Niego bagatela 1 694 017 EUR, lecz mimo takiego wieku jest to jak najbardziej odpowiednia cena. Jedyne co by musiało wchodzić w grę to żeby piłkarz nie przechodził po tym sezonie na emeryturę.

Owe Steentofte – to 33 letni napastnik. Kolejny w zestawieniu reprezentant kraju (w tym tygodniu naprawdę dużo ich tu jest) tym razem z Danii ma niesamowite umiejętności gry na pozycji napastnika. Przejawia niespotykane umiejętności strzeleckie jak i również panowania nad piłką. To pozwala siać popłoch w drużynach przeciwników. Nie przypadkiem sezon temu został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem drużyny w której był królem strzelców.
Kwota odstępnego wyniosła 2 256 560 EUR co może być trochę przepłaconą ofertą, ale jeśli pogra jeszcze min. 2 sezony myślę że te pieniądze będę dobrze zainwestowane.
Lino Chaves – to 30 letni pomocnik. Lino to bardzo solidny zawodnik który zarówno dobrze gra z tyłu pomocy jak i trochę bardziej wysunięty do przodu. Jego predyspozycja do odbioru piłek w środkowej części boiska i szybkie posyłanie ich do przodu pozwoliło na bardzo skuteczną grę swojego zespołu w ostatnim czasie. Lecz kryzys który dopadł działaczy klubu każe im pozbyć się najlepszego zawodnika tylko po to by dalej móc funkcjonować na piłkarskiej arenie. Cena 2 746 777 EUR jest jedyną ofertą za tego zawodnika i mimo jego wszechstronności jest to zbyt wysoka cena.
Wladyslaw Kempski – to 30 letni napastnik. Piłkarz pochodzący ze stolicy prezentuję się dość dobrze mimo jego nie najlepszej wydolności. Kempski pochodzący z małej miejscowości przebił się do lepszej drużyny dzięki swojej ambicji i uporczywości. Prezentuję wysoką formę w ostatnich meczach co skutkuje transferem do lepszej ligi. Kwota 1 885 663 EUR jest jednak w górnych granicach rozsądku, ale widocznie ktoś uznał że piłkarz jest tyle wart.
Uriel Cordairo – to 27 letni napastnik. Piłkarz o wysokiej umiejętności strzeleckiej w ostatnim czasie jednak miał spory problem z trafieniem do siatki rywali. Trener nie wytrzymał i postanowił aby pozbyć się piłkarza. Kwota jaka wpłynęła do kasy drużyny to aż
2 500 000 EUR co jest zdecydowanie przepłaconym transferem jeśli chodzi o obecne umiejętności.
Mücahit Uzsan –to 26 letni obrońca. Piłkarz przejawia niezwykłe umiejętności przeglądu gry we własnej strefie gry co ułatwia mu wyprowadzenie piłki do pomocników. Wysoka jest również jego statystyka jeśli chodzi o odbiory w meczu które notuje najwięcej w swojej lidze.
Ściana jeśli chodzi o grę w obronie niestety ma minimalne braki w szybkości lecz i mimo tego prezentuję się naprawdę poprawnie. Cena 3 712 066 EUR za takiego solidnego obrońcę może odrobinę za wysoka, ale jeśli chce się posiadać takich piłkarz niestety trzeba wyłożyć większe pieniądze.
Mieszko Dobrzechowski – to 30 letni bramkarz. Bodajże jest to pierwszy piłkarz z tej pozycji który trafia do artykułu i to od razu Polak. Oczywiście żeby się tu pojawić musi przejawiać się niesamowitymi umiejętnościami bramkarskimi jak i również pobocznymi skilami. Bramkarz kompletny który zasługuję na grę w najlepszych drużynach. Zmienia klub a jego była drużyna otrzymuję 1 488 377 EUR co jest dobrym poziomem ceny.
Wayne De Kerper – to 29 letni napastnik. Swoje umiejętności posiada nie tylko by strzelać bramki ale również pomaga kolegom cofając się pod środkową cześć boiska rozgrywać piłkę.
W ostatnich meczach przyczyniło się to do kilku zwycięstw drużyny co pozwoliło na powalczenie w tabeli ligowej o wyższe miejsca. Nadeszła powoli końcówka sezonu i kluby pozbywają się wiekowych piłkarzy żeby zrobić miejsce dla trochę młodszych.
Kwota za jaką odchodzi Kerper wyniosła 2 625 001 EUR co może wydawać się nie co przepłaconą ofertą gdyż nie wykazuje piłkarz najwyższych umiejętności lecz posiada ich dosyć sporo.

Kurth Dybvad – to 32 letni napastnik. Kolejny reprezentant kraju już drugi z Danii w tym tygodniu. Widać kraj ten posiada niezwykły potencjał jeśli chodzi o swoich reprezentantów którzy w ostatnim czasie dosyć często zmieniają barwy klubowe. Kurth jest niezwykle szybkim zawodnikiem lecz brak mu trochę wytrzymałości co jest kluczem w ostatnich minutach meczu. Mimo to znalazło się wielu chętnych na pozyskanie w swoje szeregi reprezentanta kraju. Klub zainkasował przy tej transakcji 2 081 968 EUR co na pewno będzie dobrym posunięciem jeśli zawodnik po sezonie nie ogłosi przejścia na emeryturę.