typer ekstraklasy

Typer Ekstraklasy - podsumowanie

20 kolejka:
Jeżeli ktoś liczył na dużą dramaturgię i zaskakujące zwroty akcji w końcowych kolejkach sezonu, póki co musi obejść się smakiem. Jest to kolejna runda na niskim poziomie, a czołówka nadal nie zachwyca. Tytuł Typera Kolejki powędrował do lukasz87o, yarek, tobi_joz i ratfixx, ale zdobyte przez nich 6 pkt nie jest powodem do zachwytu. Mimo niskich wyników, na podium doszło do jednej zmiany - trzeciego patryk6527 wyprzedził harry84 (3 pkt). Duży awans, z 10 na 6 lokatę zaliczył sekur, który pewnie nie jest jednak zachwycony wykorzystaniem przez siebie jokera (również 3 pkt).

21 kolejka:
Nareszcie! 21 seria meczów w pełni rekompensuje nam poprzednie. Stało się tak głównie za sprawą dimx015789. Zajmujący przed tą kolejką 10 miejsce manager uzyskał aż 8 pkt, używając przy tym jokera! Corsarz75, zdobywając 5 pkt nie zdołał obronić pozycji lidera. Dimx015789 stanął także na najniższym stopniu kolejkowego podium - razem z harry84 oraz plastek711. Pierwszy z nich dzięki takiemu rezultatowi zachował realne szanse na zwycięstwo. Bezkonkurencyjny w 21 rundzie okazał się natomiast tomaszewsky ze świetnym wynikiem 10 pkt (aż trzy idealne typy!). Tuż za nim uplasował się piotr_073 (9 pkt).

Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że zwycięzcą Typera Ekstraklasy będzie ktoś z trójki: dimx015789, corsarz75, harry84. Przewaga lidera nad wiceliderem jest w gruncie rzeczy fikcją, gdyż najprawdopodobniej konto corsarz75 zasili bonus za najlepszy wynik sezonu. Nie zapominajmy także o jedynym managerze z czołówki, który nie wykorzystał jeszcze jokera - lukasz87o musiałby zrobić to co najmniej tak dobrze jak dimx015789.
Tak czy inaczej, już teraz możemy stwierdzić, że Typer Ekstraklasy w tym sezonie stoi na bajecznym poziomie - na kolejkę przed końcem aż 18 managerów zgromadziło już 100 punktów - co w poprzedniej edycji gwarantowałoby wygraną.

Klasyfikacja generalna znajduje się TUTAJ.

 
master789