szczęśliwy numerek

Szczęśliwy Numerek

Zapraszam do lektury przeglądu drużyn div5.236 oraz wywiadu z ryba03 - managerem drużyny „The Gunners”.
W 21 kolejce zawodnicy drużyn z div5.236 strzelili łącznie 49 bramek.

Łańcut FC - zespół posiada w składzie stosunkowo młodych graczy, w tym także juniorów. Jeszcze niedawno grał dla klanu BRAVE BOYS II, obecnie prawdopodobnie nie gra już dla żadnego. Awansował tu z div6.706.

Tabor Załom - jest to kolejna drużyna, która prawdopodobnie nie gra w żadnym klanie. Na chwilę obecną więcej sprzedaje niż kupuje, a do tego intensywnie szkoli juniorów, sądząc po miejscu z całkiem dobrze mu to idzie. W poprzednim sezonie drużyna ta zajęła 3 miejsce w div, nie awansując.

„The Gunners” - zespół managera ryba03, z którym wywiad znajdziecie w dalszej części artykułu. Dowiecie się z niego więcej o jego składzie. Są w nim w większości młodzy zawodnicy. W poprzednim sezonie zajął 2 miejsce w tej div. Bierze udział w Nieformalnej Lidze Aragorna, której założycielem jest aragorn12 z Drastic Clan.

KS Rada Radyczyny - zespół ze stosunkowo niewielkim składem, zawodnicy w różnym wieku, od juniorów do zawodników w wieku przedemerytalnym. W tym sezonie brak jakichkolwiek wzmocnień. Próbowano go ściągnąć do klanu Pogromcy Wszystkich, ale się chyba nie udało. W poprzednim sezonie zajął 4 miejsce w div.

Nst - zespół managera dziwnyy, który gra dla klanu Stumilowy Las Corporation. Obecnie zespół ten wygląda na porzucony, co jest tylko pozorem, gdyż parę dni temu został sprzedany jeden z zawodników. Z drugiej strony oznaczać to może wyprzedaż. Tak czy inaczej, meczu towarzyskiego nie było tu już od dawna. W poprzednim sezonie zespół ten zajął 6 miejsce w tej div.

Wieczni Łowcy - drużyna managera pogromca99 - kapitana klanu Pogromcy Wszystkich II, który próbował zwerbować do swojego klanu managera KS Rada Radyczyny. Gra w ligach U18, U21, U23. Skład to duża ilość juniorów i trzon składający się ze starszych graczy, w tym również niedługich emerytów. Do tego dochodzi spora ilość zakupów i sprzedaży. W sezonie 46 drużyna zajęła 8 miejsce w tej div.

KS ROMA Ruda Śląska - nieaktywna drużyna. W sezonie 46 zajęła 7 miejsce w tej div.

Fc Nowi - nieaktywny zespół. W sezonie 46 zajął 6 miejsce w tej div.

HKS Małapanew Ozimek - kolejna zaniedbana przez managera drużyna. W poprzednim sezonie zajęła 9 miejsce w tej div.

AC Warta - jest to kolejna drużyna, którą chciał zwerbować do swojego klanu pogromca99. Niestety jakaś taka mało aktywna drużyna. Skład jest nieduży i w różnym wieku. Drużyna ta trafiła tu prosto z div6.707.

TS DIETLA KRAKOW - nieaktywny zespół. Awansował tu prosto z div6.706.

GUCIO68 - nieaktywna drużyna. Awansowała tu z div6.708.


Wywiad z ryba03

Cześć, na początek powiedz coś o sobie.
Witam. Mam na imię Łukasz. Mieszkam na Podkarpaciu. Znak zodiaku: ryby. Zacząłem przygodę z ManagerZone w 2008 r.

Jak trafiłeś na MZ i czy jest to Twoje pierwsze podejście?
O MZ powiedział mi kuzyn, to on namówił mnie bym utworzył własne konto i został managerem drużyny. Od samego początku mojej gry trenuję jedną ekipę (z roczną przerwą).

Co uważasz za swój sukces w grze?
Dla wielu osób sukces może oznaczać co innego. Dla mnie osiągnięciem jest to, że gram głównie wychowankami. Dlatego tym bardziej prowadzenie drużyny „The Gunners” cieszy. Odpowiednio rozbudowany stadion też można nazwać sukcesem.

Jak poznawałeś świat MZ? Ktoś Ci pomagał, korzystałeś z forum czy uczyłeś się metodą prób i błędów?
Wszystkie wiadomości zdobywałem samodzielnie. Zacząłem oczywiście od instrukcji/pomocy na stronie MZ, później doszło forum i pozostałe informacje zawarte w sieci.

Co możesz powiedzieć o swojej div5.236? Które drużyny uważasz za najgroźniejsze?
No cóż – wiele drużyn stara się jak tylko może. Czy jest to silna liga nie wiem, trudno powiedzieć bo nie mam porównania. W kilku ostatnich sezonach kończyłem rozgrywki w najlepszej trójce. Utrzymuję swój poziom gry, więc jest dobrze. Zazwyczaj walka toczy się z takimi drużynami jak: Tabor Załom, KS Rada Radyczyny + spadkowicz z wyższej ligi.

Czy div5.236 jest najwyższą dywizją w jakiej grałeś do tej pory?
Tak, na dzień dzisiejszy to najwyższa dywizja, w której rywalizuję. Mam nadzieję, że już wkrótce uda mi się awansować wyżej.

Każda drużyna ma swoje gwiazdy. Czy pokażesz nam swoje krótko je opisując?
W mojej drużynie niewątpliwie gwiazdą jest Witold Pankowski. Wychowanek, napastnik, król strzelców z kilku sezonów: http://www.mzplus.com.ar/p?id=9VFZgkm

Jak trafiłeś do Nieformalnej Ligi Aragorna? Co możesz nam powiedzieć o tych rozgrywkach organizowanych przez Drastic Clan?
Do NLA trafiłem dzięki znajomemu (orzeshek92), można powiedzieć, że to on mnie zwerbował. Dopiero rozpocząłem grę w tych rozgrywkach, mam nadzieję, że rywalizacja ta przyniesie mi wiele radości.

Czy prócz gry w tej lidze grywasz dla jakiegoś klanu?
Obecnie nie. Jednak nie tak dawno prowadziłem własne rozgrywki pod nazwą „Liga Orłów”. Niestety z braku czasu (poświęconego na organizację) musiałem ją rozwiązać.

Śledzisz naszą MZową reprezentację? Jeżeli tak to jak oceniasz kadrę pod wodzą syfyscomesback?
Śledzę wyniki reprezentacji. Myślę, że są one zadowalające.

Jeżeli miałbyś możliwość stania się członkiem CREW to co zmieniłbyś w MZ?
Automatyczna zmiana strojów z domowych na wyjazdowe, czy nie można do tego wrócić?
Herb drużyny – do utworzenia dla wszystkich za darmo!

Czytujesz piłkarskie TZ? Jeżeli tak to co o nim sądzisz?
Czytam raz na jakiś czas. Uważam, że jest ok.

Dziękuję za poświęcony czas. Ostatnia linijka jest dla Ciebie, możesz kogoś pozdrowić.
Pozdrawiam wszystkich tych managerów, którzy są uczciwi i nie oszukują w grze.