Puchary U-XX

Puchary U-XXU21 UOL Cup - Season 47
Puchar zakończony w którym wystąpiło 83 polaków, niestety bez większej historii w wykonaniu naszych rodaków.
Do 1/8 fazy play-off dotarła jedna drużyna ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151), która musiała uznać wyższość późniejszemu półfinaliście z Rumunii.
U21 Fitness Cup - Season 47
W tym pucharze liczba naszych reprezentantów kraju również wyniosła 83, do ścisłej szesnastki udało się dotrzeć czterem zespołom.
Genialne Żółwie Mysłowice (gnomcio) zmierzą się z aktualnie 4 ekipą brazylisjkiej ligi U21 Vila Ema Ravens o wartości jedenastki 6,8 kk.
Znacznie trudniejsze zadanie będzie miała ► Akademia Massiora U20 ◄ (massior) której rywalem będzie solidny szwedzki zespół Stolta Lodare o wartości 7,7 kk.
Kolejny polak Nightmare (nightmare) będzie próbował sił przeciwko YR☆ Gradinita z Rumunii, tu wartość rywala wynosi 7,48 kk.
Czwartym i ostatnim rodakiem jest (kinematograf), jego Powolne Mazgaje zagrają z reprezentantem Szwedów ferskils Groddar v2.0 o wartości składu 7,49 kk.


Kilka słów od: kinematograf
Ja jestem naprawdę miło zaskoczony, że moja drużyna doszła do takiego poziomu rozgrywek. Nie wątpliwie jest to mój sukces, ponieważ ta drużyna jest zbudowana za relatywnie niskie pieniądze + najzdolniejsi wychowankowie. Dopiero od nie dawna zacząłem bardziej interesować się drużyną u21 i inwestować w nią. Mam nadzieję że kiedyś będę mógł rywalizować z najlepszymi Polakami na wyrównanym poziomie. Na pewno do nich zaliczają się drużyny: Akademia Masiora u20, Nightmare czy Genialne Żółtwie Mysłowice. Drużyna Stolta Lodare wygląda na mocną ekipe ma praktycznie zapewniony awans do 1 ligi i imponujący stosunek bramkowy. Jednak stawiam na Masiora, mam nadzieję że zwycięstwo bedzię wyraźne. Nightmare i Genialne ma przeciwników z najwyższej półki. Liga(u21) rumuńska czy brazylijska do słabych nie należą a te drużyny radzą sobie świetnie. Oczywiście trzymam kciuki! Niestety ja też nie mam łatwego rywala. Drużyna jedną noga jest już w Szwedzkiej Ekstraklasie. Będzie bardzo ciężko a mi została wiara : ) Każdy wynik poza wysoką porażką przyjmę z uśmiechem. Jestem bardzo zadowolony z wyniku w tym pucharze udało mi się wygrać moje pierwsze tokeny. Pozdrawiam!

U23 - National Cup Poland - Season 47
Puchar Polski U23, 792 uczestników i tylko jeden zwycięzca - Mafia Koniaka (k0niak).
Trzeba podkreślić, że k0niak jest aktualnym liderem Ligi U23 i był jednym z nie wielu faworytów do końcowego zwycięstwa. Po drodze do ćwierćfinału zdemolował moją ekipę (8-0) w kolejnych dwóch spotkaniach wyrzucił za burtę Mogilska CF (3-0) oraz ostatecznie brązowego medalistę FC NRG™ NOT MAXED READ GB (5-2).
W finale czekała na niego drużyna regeboyz (kaczorek20000).


Wypowiedź zwycięzcy - k0niak: Odkąd istnieje puchar Polski U-23 co sezon próbowałem go zdobyć, ale jakoś się nie udawało. Tym razem mimo, iż nie liczyłem specjalnie na powodzenie, pucharek trafił do mnie, z czego się cieszę. Co do przebiegu pucharu - miałem dwa ciężkie mecze. Pierwszy w 2 kolejce po wyjściu z grupy z Baboszewem. Wygrałem go co prawda 3-2, ale był to jedyny mecz w całym pucharze, gdzie przeciwnik miał przewagę w sytuacjach. Drugim meczem był półfinałowy pojedynek z chrismasterem - bardzo wyrównany lecz zakończony 3-bramkowym zwycięstwem. W finale zmierzyłem się z Regeboyz i tu dla odmiany po raz pierwszy w pucharze przeciwnik miał wyższą wartość zespołu niż ja. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak w końcówce meczu więcej sił zachowali moi zawodnicy i po dwóch bramkach wygrałem mecz.