transfery

Przed wami czterech śmiałków reprezentujących różne dywizje polskiego MZ-eta. Nie będę tutaj się o nich rozpisywać, wszystko co musicie o nich wiedzieć napisali sami.

marcin200716
Witam, mam na imię Marcin, mam 23 lata, dysponuję sporym stażem w MZ, w którym gram pod loginem 'marcin200716'. Mój klub MC2006STARGARD 5 października będzie obchodził swoją 7-mą rocznice :) Obecny sezon zakończył na 2 pozycji w div.5.39 Największym osiągnięciem do tej pory były baraże o awans do 3 div oraz wygranie kilku lig towarzyskich.


srzeyamlon
Siemka, jestem srzeyamlon, mam 20 lat i jestem studentem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Moja drużyna to ESB czyli pierwsze litery od nazwy najwspanialszego stadionu na świecie Estadio Santiago Bernabéu. moja drużyna występuje w div 4.2 (niestety tylko ledwo utrzymanie), buduję ja odnowa i czekam na rezultaty:-)


adam_f
Mogę powiedzieć jedynie tak, iż żaden z zawodników wymienionych nie kwalifikuje się do pierwszego składu mojej ekipy (jedynie "pomocnik" czy 23-letni "napastnik" mogliby być rezerwowymi, ale pierwszy z wymienionych jest zbyt drogi w utrzymaniu, żeby go trzymać jedynie na rezerwie, a drugi w przypadku bloków głównie na strzale lub także panowaniu nie miałby zastosowania dla długofalowej inwestycji)
- zawodnicy może przydatni, ale drużynom max 4-ligowym


Czarny2006
Jestem czarny2006. Prowadzę drużynę w div.5 Tylko dwa sezony byłem w
wyższej dywizji i obecnie jest szansa na grę w barażach o awans. Buduję
drużynę z wychowanków, staram się ich wyszkolić i sprzedać.
Aby wszystko było bardziej czytelne, pod każdym zawodnikiem będą od razu zamieszczone opinie użytkowników, żeby nie trzeba było skakać po całej stronie. Dodam też do tego od siebie parę słów czemu akurat zdecydowałem się pokazać danego gracza. Oto dzisiejsi zawodnicy, krótki opis nad nimi, jest tym co każdy mógłby znaleźć widząc ich na liście transferowej.Doświadczony zawodnik, który nie powala umiejętnościami, ale jest cenny dla początkujących użytkownikówmarcin200716:
Zawodnik mający już swoje lata i zdecydowane za mało piłeczek na koncie. Nie kupił bym go ze względu, iż od zawodników 26 letnich i starszych oczekuję już sporych umiejętności (głównie motorycznych). Na ławkę zawodników w tym wieku nie ściągam, a na grę w pierwszym składzie jest zbyt słaby. Cena około 200k

srzeyamlon:
turka bym nie kupił... jak dla mnie motorycznie za slaby, a do tego ten wiek, jedyne co na jego plus to fakt ze pójdzie za małe pieniądze, a zawodnik tak na 4 ligę by się nadal, wszystko zależy jaką kto ma wizje, jak dla mnie kwota to maks 200 tys.

adam_f:
27-letni Turek to 200tys

Czarny2006:
wg. mnie będzie kosztował nie więcej jak 180k

Cena sprzedaży/kupna zawodnika (klub który go kupił): 70 000 EUR (LKS Nidzica Dobiesławice)


Opinia transferu: Jak widać użytkownicy, jeśli zdecydowaliby się na transfer nie musieliby wydawać aż 200k €, a najbliżej kwoty sprzedaży/kupna był użytkownik Czarny2006.

Doświadczony zawodnik, dość hojnie obdarzony umiejętnościami, choć trudno stwierdzić jego nominalną pozycję
marcin200716:
Najlepszy z tej trójki zawodników. Grałby u mnie w 1 - szym składzie, ale ze względów na sporą kwotę odstępnego, raczej u mnie nie wystąpi :) Dobry doświadczony z pewnością będzie się cieszył sporym zainteresowaniem, cena spokojnie powinna przeskoczyć 500k :)

srzeyamlon:
To już kompletnie inna bajka, fajny skrzydłowy lub of. pomocnik, kto wie może trafi do mnie, wszystko zależy jak się będzie rozwijała licytacja. Fajna motoryka do tego boki i dośrodkowania spoko, cena ok. 600, jak dla mnie:-)

adam_f:
Z racji braku wieku emerytalnego i dość szerokiego wachlarza umiejętności dałbym może w granicach 500tys. (zasugerowałbym większą kwotę, ale w kościach czuje, że sprzedawany jest ze względu na poblokowanie wszystkich umiejętności)

Czarny2006:
350k

Cena sprzedaży/kupna zawodnika (klub który go kupił): 679 451 EUR KKS DĘBIEC POZNAŃ


Opinia transferu: Użytkownikom ten zawodnik wpadł w oko w przeciwieństwie do transferu pierwszego, a najbliżej ceny sprzedaży/kupna był użytkownik srzeyamlon.


Najmłodszy zawodnik w zestawieniu, który powinien zainteresować naszych użytkownikówmarcin200716:
Młody, ciekawy zawodnik, jeśli nie posiada bloku na strzale to znalazłby miejsce w moim zespole, początkowo na ławce rezerwowych, cena nie powinna przekraczać 400k

srzeyamlon:
Lenterej całkiem fajny młody napastnik, szkoda że tylko 8 strzału, ale do 4 ligi zdałby się, ciekawe jak szybko trenuje przegląd, niestety atak mam lepszy wiec mnie nie interesuje, cena jak dla mnie ok. 400 tys:-)


adam_f:
A pseudonapastnika, który wydaje się być zablokowany na wszystkich wysuniętych skill'ach (można z niego zrobić jedynie np. cofniętego napastnika - ok min. 3 sezony i 3 obozy) 500 tys. (jedynie z racji wieku taka kwota; w moich oczach końcową kwotę transferową obniża posiadanie przez tego zawodnika 3 piłek na bramce - zawyżona wartość zawodnika=wyższa pensja)

Czarny2006:
450k

Cena sprzedaży/kupna zawodnika (klub który go kupił): 500 000 EUR (RTS Widzew Łódź)


Opinia transferu: tak jak użytkownicy pisali całkiem fajny zawodnik, przyszłościowy, a idealnie cenę sprzedaży/kupna ustrzelił adam_f.Użytkownicy: adam_f, srzeyamlon, Czarny2006 wytypowali ceny najbardziej odzwierciedlające rzeczywistość, a nawet adam_f co do 1€ wytypował poprawną kwotę transakcji.

Dziękuje zaproszonym osobom, że zgodziły się poświecić czas na napisanie kilku słów.


Jeśli i ty chcesz również spróbować się w typerze transferowym napisz do mnie na KG (wtedy wyślę do Ciebie odpowiednią wiadomość z użytkownikami i ogólną instrukcją), aby zrobić kolejny artykuł potrzebuje 3 użytkowników.
A jeśli osób będzie więcej wtedy będę wybierał po jednej osobie z każdej grupy (w przypadku gdy dwie osoby napiszą do mnie z jednej grupy, wtedy decydować będzie termin wysłania odpowiedzi na moje KG), a oto one:
Grupa I: Ligi Ekstraklasa - 2
Grupa II: Ligi 3 - 4
Grupa III: Ligi 5 - 6