młodzieżowe transfery

W związku z zakończeniem sezonu LKJ uznaliśmy, że czas na zmiany. W związku z tym od tego numeru będziemy pokazywać zawodników o sezon młodszych. Miłej lektury.

U23
(sezony 25-26)Pojawienie się tutaj tego gracza można odnotować w kalendarzu. Nie często bowiem pojawiają się tutaj gracze rodem z Rosji. Stepan ćwiczy przegląd. Dodatkowo być może ma dziewięć piłeczek w kondycji, ponieważ wbił tam piłeczkę w ten sam dzień w którym sprawdziłem wykres. Zawodnik reprezentacji Rosji rozgrzał do czerwoności małe serduszko menadżera z Azji, który wydał ponad 3 miliony euro.


Philipp to dość ciekawie jak na Polaka nazywający się zawodnik. Mimo to należy oddać mu, że jest graczem wielkiego formatu. Żeby było mało może być on jeszcze bardziej kosmiczny, ponieważ jest w stanie wbić dziesiątą piłkę w panowaniu. Warto zauważyć, że może on grać jako obrońca, pomocnik, lub skrzydłowy. Taka wszechstronność jest cechą rzadko spotykaną w rozgrywkach juniorskich.


Pomimo iż ja, oraz fff uznaliśmy, że czas na zmianę pokoleniową w naszym przeglądzie transferów MZ ani myśli zrobić wyjątku i gracze z 26 sezonu wciąż mogą być członkami reprezentacji U21. Tadeu zwany jest z niezwykle celnego strzału, który idzie w parze ze świetnym panowaniem nad futbolówką. Wprawdzie w motoryce ma kilka kuleczek mniej, ale to nie powinno być przeszkodą dla wspaniałej kariery. Gorzej jeśli piąta piłka w przeglądzie jest tą ostatnią, wtedy kariera seniorska może być utrudniona.


Wicemistrz Polski nie zamierza grać w bierki po wyprzedaży. Wręcz przeciwnie. Wydając grube miliony zakupił mogącego ćwiczyć panowanie obrońcę z 26 sezonu. Syfysowi, który jest selekcjonerem należy oddać, że zachował się fair nie wywalając tego gracza z kadry czym prawdopodobnie zmniejszyłby jego cenę.


Gracze z „dziesiątką” w danej umiejętności zawsze są bardzo drodzy. Mateusz nie jest tutaj wyjątkiem. Hulku, menadżer który sprzedał tego zawodnika całkiem nieźle zarobił, ponieważ kupił go w kwietniu za 735 tysięcy euro.


Chciałem kupić tego gracza. Jako defensywny pomocnik byłby bardzo pomocny. Ustaliłem sobie, że 600k to idealna cena, a 800k to granica opłacalności. Niestety bardzo szybko musiałem skapitulować. Po wywieszeniu przeze mnie białej flagi do gry włączył się jeszcze mój klanowy kolega massior, niestety on również nie był w stanie pokonać tego niezmiernie zdeterminowanego Chińczyka.


Wong to podręcznikowy przykład zawodnika zepsutego przez jeden blok. Pomimo gwiazdorskich umiejętności dla których nie jeden nastolatek powiesiłby jego plakat nad swoim łóżkiem może o sobie mówić jako o niespełnionym zawodniku. Sześć kulek w szybkości niestety przekreśla go z poważnej piłki. Być może grając na szpicy strzeli kilka goli, lecz i tak nie będzie błyszczał.


Ten oto bramkarz w kończącym się sezonie reprezentował barwy rzeszowskiej Petardy, czyli klubu opisującego transfery U21 fff’a. To już drugi zawodnik na którego się czaiłem, niestety z przyczyn losowych nie mogłem dać bida. Szkoda.


Jurek sporo wycierpiał się w dzieciństwie. Jego rówieśnicy ciągle prześladowali go krzycząc za nim „Jurek, kiełbasa i żurek”. Nie wiedzieć czemu naszego bohatera bardzo to smuciło. W związku z tym zamknął się w sobie i trenował grę w piłkę. Okazało się, że ma do tego smykałkę, więc szybko polubił treningi. W taki właśnie sposób stał się diamentem, który podziwiamy teraz.Zacznijmy od tego, że w moich notatkach odnalazłem zapis świadczący o tym, że Janek ćwiczy kondycję. To bardzo dobra wiadomość. Bardzo dobrze rozwinięte podania dołem mogą się bardzo przydać. Dzięki temu nowy właściciel będzie mógł wykorzystać go jako cofniętego napastnika, lub też na każdej innej atakującej pozycji.

U21
(sezony 27-28)

Na wstępie chciałbym serdecznie przeprosić za śmiesznie małą liczbę Polskich zawodników, codziennie po 2-3 razy przeglądam transfery, i na naszym rynku nie dzieje się absolutnie nic ciekawego, więc postanowiłem po prostu szukać ciekawych graczy bez względu na narodowość.


ZZaczynamy od mega zielonki, ponieważ Makowski nie trenuje tylko szybkości. A teraz hmm, pomyślmy: możliwy wczesny blok na 8@ w odbiorze i prawie 3kk? Owszem, Bogumił może być w przyszłości defensywnym pomocnikiem, ale ta kwota osobiście mnie nieco przeraża.


Müfit postanowił opuścić klub FirstLove FC, ponieważ właśnie przeżył swoją pierwszą nieszczęśliwą miłość… Do owego klubu. Turecki napastnik którego imie kojarzy mi się ze słowem „sufit” nie chciał mi wyjawić powodu swojego odejścia. A wracając do transferu, to kwota jest minimalnie za wysoka, ale w granicach normy.Dawno nie gościliśmy na łamach transferów U-21 takiego dobrego pomocnika. Wydaje mi się, że Dorel może otrzymać powołanie do kadry w nadchodzącym sezonie. Kwota troche za wysoka, ale to jedyny pomocnik na poziome na liście transferowej.Oto przykład że nie wszyscy przepłacają. Bengt został nabyty za bardzo dobrą (dla kupującego) kwotę, której osobiście mu gratuluje, choć wiem że raczej tego nie przeczyta.Fiu, fiu, ale śliczny stoper! Szczerze mówiąc nie przypominam sobie bym widział lepszego stopera do U21. Co więcej, może on trenować jeszcze panowanie. Normalnie powiedziałbym (a w zasadzie napisał) że cena jest za wysoka, ale drugiego takiego stopera na lt prawdopodobnie nie znajdziecie, więc myślę że cena jest znośna.Kolejny Brazylijczyk, również obrońca. Ten jednak jest gorszy, a cena jest niemal identyczna, więc myslę że nie jest jej wart.Szok i niedowierzanie! Reprezetant U-21 za tak śmieszne pieniądze? Dla mnie bomba bo gracz do najgorszych nie należy. Klub Bad Blue Boys zrobił świetny interes.Kolejny raz korci mnie użyć wykrzyknika ale się jednak powstrzymam. Nie uważacie że Ambrosio już jest koksem? Mało tego, on jest zablokowany tylko w szybkości! Wybaczcie, musiałem użyć wykrzyknika… Kwota o dużo za duża, i myślę że nowy właściciel Ladesmy się ze mną zgodzi.
 
hussar025&fff1166