Transfery

Witajcie,
w tym numerze postanowiłem trochę wyróżnić zawodników grających w rprezentacji i to własnie im poświęcić ten artykuł.
Myślę, że taki wyjątkowy artykuł raz na jakiś czas może przybrać takowe grono, i mam nadzieje, że piłkarze wybrani spodobają wam się.
A również możecie porównać poziomy reprezentantów różnych krajów i zobaczyć kto posiada najlepszych piłkarzy.Muhammet Mesih – to 32 letni napastnik. Reprezentant Turcji przejawia się wszechstronnością gry w środku i na szpicy. Mimo ostatnich problemów zdrowotnych wraca do swojej optymalnej formy co skutkuje coraz to lepszymi występami w drużynie.
Kwota 2 572 501 EUR będzie odpowiednia jeśli piłkarz będzie grał co najmniej dwa sezony.
Ivan Majoroš – to 27 letni obrońca. Piłkarz niezwykle perfekcyjny jeśli chodzi o umiejętności defensywne które pozwalają mu na wysoką skuteczność w grze jeden na jednego.
Ostatnie dobre występy i mnóstwo odbiorów powodują że drużyna traci bardzo mało bramek.
Cena 3 304 251 EUR jest minimalnie zawyżoną ofertą za tego piłkarza.
Jörg Schmit – to 33 letni pomocnik/napastnik. Piłkarz bardzo doświadczony który rozegrał już kilkadziesiąt meczy w reprezentacji Austrii bardzo ustabilizowany poziom ma swoich umiejętności na wysokim poziomie co sprawia, iż staje się bardziej atrakcyjnym kąskiem na LT. Kwota 527 458 EUR nie jest jakoś przepłacona mimo braków w technice pozyskanie reprezentanta za taką kwotę nie było by dużym błędem.
Markus Mutlu – to 32 letni napastnik. Reprezentant Niemiec miewa w ostatnim czasie spore problemy z optymalizacją swojej formy i z tego powodu nie znajduję ostatnimi czasy miejsca w wyjściowej „11” dlatego też klub postanawia sprzedać piłkarza inkasując przy tym
1 627 501 EUR, co jest transferem minimalnie przepłaconym.
Antón Chmelo – to 28 letni obrońca. Zawodnik reprezentacji Słowacji znalazł drogę do kadry poprzez swoją wszechstronność i dodatkowe umiejętności w grze defensywnej. Podania dołem jak i przegląd gry ukazują w nim doskonałego piłkarza do wyprowadzania piłek z własnego pola karnego co może być pożytecznymi umiejętnościami przy kontratakach.
Cena 3 102 664 EUR jest przepłacona za tego piłkarza, ale wiadomo ranga reprezentanta ma swoje granice cenowe.
Ion Calin – to 35 letni obrońca. Piłkarz reprezentacji Rumunii jest już blisko wieku emerytalnego więc niepewność jest czy w następnym sezonie nie ogłosi przejścia na emeryturę, lecz patrząc na jego umiejętności jest bardzo pożytecznym piłkarzem linii obronnej. Cena 1 125 687 EUR w tym przypadku jest to zbyt wygórowana oferta.
Dani Wattimena – to 33 letni obrońca. Zawodnik reprezentacji Indonezji jest niezwykle wyróżniającą się postacią swojej drużyny, gdyż dużo asystuję przy bramkach kolegów.
Jego podania górą za linię obronną przeciwnika sieją ogromny popłoch w szeregach rywali że jest to dobry sposób na grę.
Kwota 1 804 008 EUR za tak wiekowego obrońcę jest jednak trochę za wysoka.
Jacques Sheehan – to 29 letni napastnik. Reprezentant USA jest bardzo dobrym piłkarzem który w linii ataku potrafi też rozgrywać piłkę co stwarza pole gry swoim kolegom z drużyny.
Mimo iż nie strzela dużo bramek wiele z nich jest dzięki niemu strzelane.
Kwota 2 724 053 EUR jest jednak trochę zawyżoną ofertą jak na te umiejętności.
Karp Zhvanetskiy – to 27 letni napastnik. Zawodnik reprezentacji Kazachstanu jest najtańszym w ostatnim czasie reprezentantem na LT.
Nie można zbyt wiele o nim napisać mimo to posiada dobre umiejętności strzeleckie i technikę co by było na tyle w jego osobie. Jednak mimo tego znalazło się kilku chętnych na pozyskanie tego piłkarza. 143 325 EUR jakie wyłożyła drużyna nie są jakąś kolosalną kwotą, ale jest to i wyłącznie cena pozyskania reprezentanta, gdyż na średnim poziomie rozgrywek ciężko będzie miał coś zdziałać ten piłkarz.