Witamy

Serdecznie zapraszamy wszystkich do korespondencji z redakcją za pośrednictwem poczty e-mail: tzpoczta@o2.pll . Ze względów technicznych prosimy jednak o umieszczenie w temacie wiadomości informacji, że dotyczy ona TheZone, np. przypisu "TZ" - będzie to dla nas ogromne ułatwienie.
Informujemy również, iż dotarły do nas sygnały o problemach z przesłaniem wiadomości na "redakcyjną" skrzynkę pocztową. Na każdy nadesłany do nas list odpowiadamy (choć czasem jest to tylko prośba o odrobinę cierpliwości), więc jeżeli ktoś nie otrzyma od nas odpowiedzi, może przypuszczać, iż wiadomość nie dotarła do redakcji. Wtakiej sytuacji prosimy o kontakt z dowolnym RA poprzez indywidualne konto e-mail lub księgę gości - zaproponujemy wówczas alternatywną formę kontaktu z redakcją lub wybranym redaktorem.
Za pośrednictwem poczty e-mail możecie zgłaszać wszelkie uwagi odnośnie gazetki czy redakcji, komentować artykuły, a także - za co bylibyśmy szczególnie wdzięczni - oferować swoją pomoc.

redaktor naczelny

aroos (Head RA)

sztab redaktorski

kedzierzawy90 (GA), pawel88 (RA), pawel2322 (RA), patryk6527 (RA), Najger (RA), domi_joz (RA), master789 (RA), Hussar025 (RA), Eldo (RA), fff1166 (RA), az19krzysiek (RA)

skład&grafika

thelead(RA) Hussar025 (RA),