TransferyFranck Pretor – to 33 letni obrońca. Zawodnik reprezentacji Francji. Ostoja swojej drużyny Narodowej jak i klubowej. Wiele występów w mistrzostwach świata jak i oficjalnych pucharach klubowych. Szybki jak na swój wiek ale również dosyć wytrzymały.
Cena 1 450 000 EUR była jedyną ofertą, ale i tak jest to zawyżona wartość zakupu.Michael Touraine – to 32 letni pomocnik. Kolejny reprezentant trójkolorowych. Tym razem piłkarz który robi różnicę i pokazuję swoje umiejętności w środku boiska.
Jego kreatywność i przegląd pola dają drużynie niezwykłą przewagę przy grze przeciwnika skrzydłami. Świetnie rozgrywa piłkę i zalicza dużo asyst.
Kwota 1 347 257 EUR była drugą ofertą za tego zawodnika, lecz wiek i nie wysoka wytrzymałość kondycyjna sprawiają że jest to transfer przepłacony.
Mark Brunkhorst – to 31 letni obrońca/pomocnik. Zawodnik reprezentacji Niemiec.
W ostatnim czasie jego forma spadała dlatego też musiał grać więcej meczy żeby wrócić do optymalnej formy. To jednak sprawiło, że takie wahania nie są dobre dla zespołu który walczy o dobrą pozycję w lidze.
Kwota 1 750 000 EUR była jedyna ofertą, jednak nie najwyższe umiejętności sprawiają, że zawodnik ten jest przepłacony.Sergio Centella – to 31 letni obrońca. Zawodnik reprezentacji Panamy, były kapitan tejże drużyny. Jego postawa w szykach obronnych niezwykle pomaga drużynie gdyż zalicza on wiele przechwytów w meczach co skutkuje małą liczbą straconych bramek.
Kwota 1 338 121 EUR jest minimalnie przepłacona lecz posiada On bardzo dobre umiejętności.Bento Muchtaji – to 30 letni obrońca. Zawodnik reprezentacji Malezji która nie jest jakimś potentatem jeśli chodzi o siłę na świecie w tej dyscyplinie sportu. Jednak, że trafiają się tam profesjonalni piłkarze ten zawodnik prezentuję poprawę umiejętności na tamtejszy poziom.
Cena 212 733 EUR nie jest wygórowaną ceną gdyż chodzi tu jeszcze o reprezentanta kraju.Mauricio Vimaro – to 27 letni obrońca/pomocnik. Mimo iż nie jest reprezentantem swojego kraju przedstawia się bardzo pozytywnie. Jest niebywale szybki co skutkuje tym, że zostawia przeciwników daleko za sobą. Umiejętność odbioru piłki nie jest mu obca. Mimo iż nie posiada dużych umiejętności rozgrywania w miarę dobrze również sobie radzi w pomocy.
Najdroższy transfer w ostatnich dniach bo warty aż 5 220 002 EUR co odstrasz większą część użytkowników, dla gry na najwyższym poziomie trzeba takich transferów dokonywać.
Jak dla Mnie, transfer przepłacony.Dominik Czeszyk – to 27 letni obrońca. Dominik to pierwszy polski piłkarz w artykule, ale jemu też należy się kawałek miejsca tutaj ze względu na swoje niesamowite umiejętności.
Mój imiennik bardzo dobrze prezentuję się w obronie, jest szybki, wytrzymały, czyli taki jaki powinien być obrońca. Klub zainkasował przy sprzedaży aż 4 410 002 EUR co dla wydaje się jednak przepłaconym transferem.Hadi Niyazi – to 25 letni napastnik. Piłkarz o dobrej szybkości, ale o niesamowitej technice jak i strzale. Turek dobrze prezentuję się w drużynie co daje mu wysoką pozycję w klasyfikacji strzelców. Kwota 3 412 501 EUR jest drugą ofertą za tego piłkarza, jednak braki w wyższej części umiejętności obniżają jego wartość.Alfred Kajfasz – to 24 letni napastnik. Zawodnik niezwykle szybki i z dobry strzałem.
Braki w wytrzymałości powodują, że nie może zagrać 90min. Na najwyższym poziomie, co nie daje pola manewru managerowi, dlatego postanowił go sprzedać.
Cena 2 546 778 EUR jest zawyżoną kwotą za ten transfer.