wywiad



The Zone po włosku - wywiad z fabio-92

Italia, Italia... Tak, dziś moim rozmówcą jest Włoch, fabio-92. Fabio jest obecnie Redaktorem Naczelnym włoskiego The Zone. Niedawno gazetka w ich kraju zmieniła layout i sposób czytania artykułów. Przypomina mi to e-gazetki czytane w internecie. Nie ukrywam, całkiem ciekawie się to prezentuje. O to, o nowy trening 2.0 i inne sprawy, przepytałem właśnie Fabio. Miłej lektury!


Hej. Na początek powiedz coś o sobie.
-Witaj. Jestem normalnym facetem, mam 21 lat, studiuję nauki polityczne na Uniwersytecie w Rzymie, mieście gdzie się urodziłem i żyje. Kocham piłkę nożną, ale również śledzę inne sporty, jak Formuła 1, czy tenis.

Kiedy trafiłeś do ManagerZone ?
-Zacząłem grać 31 maja 2010 r., dzięki jimmy96love, mojemu przyjacielow. Jest on obecnie jednym z RA. O grze wiedział zaledwie dzień wcześniej.

Od jak dawna jesteś HRA Włoskiego The Zone ?
-Jestem HRA, mniej więcej, od Bożego Narodzenia 2012. Ale pierwszy mój numer jako HRA ukazał się w styczniu 2013.

Co Cię skłoniło do bycia Naczelnym ?
-Nic nadzwyczajnego: Stary szef (zagrosky) nie mógł dalej być HRA, bo miał zbyt dużo obowiązków zawodowych, więc poprosił nas wszystkich, czy nie chcielibyśmy przejąć po nim pałeczki i zostać nowym Redaktorem Naczelnym. I tak jestem!

Od niedawna Włoskie TZ ma całkiem ciekawy sposób wyświetlania każdej strony. Kto wpadł na taki pomysł ?
-To jest pomysł, głównie crisxxxx i Anna9592. Są RA włoskiej hokejowej gazetki TZ i początkowo chciałem to dostosowywać do ich magazynu. Ale widziałem, że wszystko szło powoli, więc zapytałem, czy nowy układ może zostać wprowadzony w piłce i tak oto mamy TZ całkiem ciekawe.

Co jest najtrudniejsze w byciu HRA ?
-Na razie nie mam zbyt ciężko. Wszyscy RA są zawsze punktualni ze swoimi artykułami. Tak więc nie ma zbytnio co robić.

Czego najbardziej brakuje w Waszej gazetce ?
-Oczywiście potrzeba nam poprawy jakości niektórych artykułów, tak aby były na jeszcze wyższym poziomie.

A co sądzisz o layoucie Polskiego TZ ?
-Wasz layout jest ładny i podobny do naszego, tyle że w inny sposób czyta się artykuły. Posiadacie także dużo treści i obrazków.

Jak oceniasz kadrę Włoch prowadzoną przez scorpions ?
-No cóż, co mogę powiedzieć, scorpions jest jednym z najbardziej znanych menadżerów włoskiego społeczeństwa i swoją pracę jako NCA w chwili obecnej wykonuje idealnie. Włoski zespół U21 jest w porządku, i mam nadzieję, że w dalszym ciągu tak będzie :)

Największy problem Włoskiej społeczności to..
-Nie wiem, czy nasza społeczność ma wielki problem, ale jednym z nich jest bez wątpienia zubożenie aktywnych użytkowników. W ostatnich
miesiącach straciliśmy niektóre z największych menadżerów. Historia i fora stopniowo się opróżniają.

Fabio, czy jesteś zadowolony z zakończonego sezonu ?
-Wiesz, w ostatnich sezonach wygrywałem div 3 i div 2, lecz sezon w div1 był trudny. Mój zespół nie był gotowy do tego poziomu. Postaram się w przyszłości.

Jakie są twoje plany na następny sezon?
-Wszyscy moi gracze pójdą do IC, i mam nadzieję, że moi najbardziej obiecujący młodzi zawodnicy nie zablokują się: P

Jaka w Waszym kraju była reakcja na nowy trening, zwany 2.0 ?
-Śledzimy każdą informację z dużym zainteresowaniem i ciekawością. Na razie jesteśmy mało rozczarowani - 15% przyspieszenia dla graczy w wieku 15-25 lat. Jednak spodziewaliśmy się trochę więcej, ale jeszcze zobaczymy.

Dziękuje serdecznie za wywiad. Co powiesz na koniec Polskim czytelnikom ?
-Dziękuję również! Cóż, chcę tylko życzyć szczęścia dla każdego użytkownika, który będzie czytał ten wywiad, a jeśli spotkamy się w pewnym meczu, to... łatwo łatwo ze mną nie będziecie mieli : D Narazie!
 
patryk6527